تعرفه تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای برای سابقه احیا زمین

تعرفه تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای برای سابقه احیا زمین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که اراضی ملی اعلام شود لازم است تامین دلیلی با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه شود. تا نشان دهنده سابقه احیا در اراضی باشد. بررسی و تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای از عهده کارشناس رسمی دادگستری بر می آید. تا در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه شده توسط این متخصص مورد قبول مراجع قضایی قرار بگیرد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

زمانی لازم است سابقه احیای زمین بررسی شود. و تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی آماده گردد. که اراضی ملی اعلام شود. در واقع اراضی ملی به زمینی گفته میشود. که سابقه احیا در آن وجود ندارد. و زمین شکل طبیعی خود را حفظ کرده است. در نتیجه بررسی سابقه احیای زمین با انجام تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای ممکن میباشد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای به منظور بررسی سابقه احیا زمین میبایست به یک فرد متخصص مراجعه نمود. که در نتیجه با دقت بالا تفسیر عکس هوایی سابقه احیا زمین قابل بررسی باشد. و در نتیجه نوع اراضی معلوم میشود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای را به خوبی انجام دهد. و در نتیجه به سابقه احیا زمین پی ببرد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای ابتدا این عکس ها تهیه میشوند. و به جهت تهیه عکس هوایی مراجعه به سازمان نقشه برداری یا سازمان جغرافیا انجام میشود. در نتیجه عکس هوایی قدیمی تهیه میشود. در ادامه با استفاده از استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای انجام میشود. و سابقه احیا زمین بررسی میشود. در نتیجه با اتمام تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای یک گزارش از تفسیر عکس هوایی تهیه میشود و سابقه احیا زمین در آن ذکر میشود. این گزارش مهر و امضا شده معتبر میشود و قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود تا اختلافات به وجود آمده حل شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما