هزینه تفسیر عکس هوایی

هزینه تفسیر عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی به جهت بررسی سابقه احیا انجام می شود. تا در نتیجه بتوان اثبات نمود اراضی ملی نمی باشد. انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی از عهده فردی دارای صلاحیت بر می آید. و کارشناس رسمی دادگستری همان متخصصی است. که از عهده انجام تفسیر عکس هوایی با دقت بالا بر می آید. هزینه تفسیر عکس هوایی بر طبق تعرفه معلوم می شود.

تفسیر عکس هوایی

از جمله مواقعی که انجام تفسیر عکس هوایی ضروری می باشد. زمانی است که اختلافات ملکی به وجود بیاید. و حل این اختلافات با تهیه تامین دلیل ممکن می باشد.

برای انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی و استخراج اطلاعات از عکس هوایی لازم است به فردی متخصص و با تجربه مراجعه کرد. تا در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی مورد قبول ادارات قرار بگیرد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند تفسیر عکس هوایی را با دقتی بالا انجام داده. و در نتیجه به اطلاعاتی دست پیدا کند.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی از منطقه ای که ملک قرار گرفته است تهیه می شود. عکس هوایی توسط سازمان نقشه برداری و سازمان جغرافیا اخذ می شود. و به صورت آرشیوی حفظ و نگهداری می شود. تا در نتیجه بتوان با تفسیر عکس هوایی تامین دلیلی را تهیه نمود.

کارشناس بعد از تهیه عکس هوایی در ادامه با توجه به مشخصات عکس هوایی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. این متخصص با استفاده از استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد و در نتیجه سابقه احیا را در عکس هوایی بررسی خواهد کرد سپس گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود و در نتیجه می توان اختلافات ملکی را حل نمود. هزینه انجام تفسیر عکس هوایی بر طبق تعرفه معلوم می شود.

تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما